Základní informace

Publikační systém (CMS) je něco jako "zadní dveře" Vaší internetové stránky. Po přihlášení do administrace jste schopni jednoduše aktualizovat obsah jednotlivých stránek. Můžete tak pohodlně sami změnit např. kontakty na firmu, novinky o dění ve firmě a nebo i celou strukturu webových stránek. Veškeré změny obsahu se provádí online pomocí formulářů ve Vašem internetovém prohlížeči a jsou na webu ihned dostupné.

Náš publikační systém (CMS) je modulový. To znamená, že je možno jej jednoduše rozšiřovat o další funkční moduly, které jsou v naší nabídce již připravené (rozesílání novinek, partnerská zóna atd.), nebo lze i na zakázku jakýkoliv další modul naprogramovat.

Pomocí našeho řešení máte možnost pohodlně vytvářet jednotlivé stránky, galerie, seznamy souborů ke stažení, ale i celé katalogy zboží nebo služeb a to vše z pohodlí svého domova nebo kanceláře a v čase kdy se Vám to nejlépe hodí.

Mějte vždy čerstvé informace na svých internetových stránkách!

Více informací o funkcích CMS

Základní funkce
Publikační systém obsahuje základní funkčnosti pro vytvoření dobrého webu. Web si můžete vylepšit použitím dalších osvědčených modulů. Podle vašich potřeb a požadavků můžeme vytvořit i modul na míru.

Články a Menu slouží pro publikaci textů a obrázků zařazených ve struktuře menu webové stránky. Možnost nastavení datumu kdy se textový článek zobrazí návštěvníkům webu a kdy se skryje. Počet přidaných textových článků není omezen.

Možnost připojení obrázkové galerie k článku. Počet fotografií je neomezený, přenáší se na server pomocí webového formuláře. Náhledy fotografií se generují automaticky. Lze zadávat popisek a fotografie mezi sebou řadit.

K článkům je také možnost připojení příloh ke stažení. Počet příloh ke stažení je opět neomezený. K přílohám lze připojit popisek a sledovat kolikrát byly staženy.

Mapa stránek.
Automatický výpis struktury menu stránek pro návštěvníky webu.

Možnost více administrátorů.
Umožňuje nastavení více správců webových stránek.

Nastavení pro SEO
Máte možnost  nastavovat URL, titulek, klíčová slova a popis. Pokud nechcete tak funguje automatický režim podle obsahu stránek.

Filemon - správce souborů
Správce souborů přes webové rozhraní, umožňuje vkládat pohodlně obrázky do článků a spravovat strukturu obrázků.

Publikační systém PRO-WEB (popis systému):
+ datová náplň webové prezentace je uložena v databázi MySQL a stránky jsou generovány dynamicky pomocí vytvořené aplikace,
+ obsluha systému je snadná a vyžaduje znalosti naprosto srovnatelné se základní znalostí například programů MS Word či MS Excel,
+ přístup k editačnímu rozhraní je umožněn pouze autorizovaným uživatelům na základě přidělených přístupových práv,
+ editace nevyžaduje znalost SQL, PHP ani HTML programovacích jazyků, je kompletně prováděna jen pomocí internetového prohlížeče.

Systémové požadavky

WebHosting (místo kde bude umístěna prezentace):
+ 50 MB místa na serveru (300MB je optimální nebo velikost podle objemu publikovaných dat),
+ podpora jazyka PHP 5,
+ databáze MySQL (verze 4.0.15 a vyšší).

Klientský počítač (PC ze kterého budete přistupovat do administrace prezentace):
+ operační systém Windows XP, Windows 7 a novější,
+ internetový prohlížeč Firefox, Chrome, IE 8 a vyšší, zapnuté cookies a javascript,
+ bezproblémové připojení k internetu.